Katalogizátor/ka Knihovny Univerzity Palackého v Olomouci

Pracoviště: Oddělení zpracování fondů Knihovny UP

Úvazek: 1,0 (zástup za MD/RD)

Termín nástupu: 1. 6. 2022

Pracovní náplň

  • Samostatná odborná činnost v modulu Katalog systému ARL.
  • Tvorba komplexních záznamů knižních i speciálních, zpracování jmenné i věcné.
  • Tvorba jmenných autorit.

Kvalifikační požadavky

  • VŠ vzdělání v oboru knihovnictví.
  • Minimálně 2 roky odborné praxe.
  • Pasivní znalost AJ.
  • Pečlivost.

Výhodou

  • Předchozí zkušenost v oboru knihovnictví či přímo katalogizace.
  • Znalost MARC 21, ARL, Aleph.
  • Znalost katalogizačních pravidel RDA.

Co nabízíme

  • Zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů v Olomouckém kraji.
  • Příležitosti k odbornému i osobnímu rozvoji.
  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí v historickém centru Olomouce.
  • 30 dnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů.

Dokumenty k výběrovému řízení

  • Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce.
  • Motivační dopis v českém jazyce.

Strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem zasílejte elektronicky do 22. 5.2022 přes kontaktní formulář na pracuj.upol.cz.

Kontaktní osoba:

Mgr. Helena Sedláčková, helena.sedlackova@upol.cz.

Firma: Univerzita Palackého v Olomouci

Kontakt: Markéta Šupplerová
Křížkovského 511/8
771 47 Olomouc

Telefon: 585633663

Místo práce: Olomouc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé